Ile kosztują rękawiczki jednorazowe?

Rękawiczki jednorazowe są niezbędnym wyposażeniem wszystkich miejsc, w których ochrona zdrowia i higiena musi zostać zachowana na najwyższym poziomie, jeśli chcemy uniknąć przykrych konsekwencji. Używając jednorazowych rękawiczek lateksowych nitrylowych, możemy uchronić się przed kontaktem z substancjami chemicznymi, drażniącymi, pochodzenia biologicznego, a także bakteriami i wirusami. Tego typu rękawiczki ochronne musimy więc obowiązkowo nosić w szpitalu, przychodni, laboratorium, w salonie kosmetycznym czy fryzjerskim, ale także w lokalach gastronomicznych, w których mamy kontakt z żywnością. Także w dobie pandemii rękawiczki jednorazowe nitrylowe i lateksowe okazały się niezbędne w działaniach mających na celu zmniejszenie ryzyka zarażenia się koronawirusem.


Rękawiczki jednorazowe są sprzedawane w opakowaniach, zwykle pakowane są po 100 sztuk i różnią się między sobą ceną. Ceny opakowania rękawic nitrylowych zwykle oscylują koło 60 zł, mogą jednak różnić się ceną choćby ze względu na rozmiar, komfort noszenia lub kolor. Delikatniejsze i mniej wytrzymałe rękawiczki jednorazowe lateksowe z kolei to koszt mniej więcej 40 zł za opakowanie (100 sztuk). Oba rodzaje rękawiczek występują w wersji pudrowej oraz bezpudrowej. Cena rękawiczek nitrylowych jest wyższa, ponieważ są one zwykle cieńsze, a przy tym trwalsze od lateksowych. Chętnie używa się ich w branży kosmetologicznej, nie chronią one jednak przez zarazkami tak dobrze jak lateksowe, dlatego te drugie wykorzystywane są głównie przez lekarzy i pielęgniarki. Rękawiczki jednorazowe lateksowe wykorzystuje się w diagnostyce, badaniach lekarskich, ambulatoryjnych oraz podczas zabiegów chirurgicznych.


W naszej ofercie znajdziesz rękawiczki jednorazowe nitrylowe w atrakcyjnych cenach, dostępne w różnych kolorach. Różowe rękawiczki jednorazowe z naszej oferty zapewniają doskonałą ochronę przed substancjami chemicznymi, są komfortowe, a także gwarantują wyczucie dotyku i wytrzymałość. Dodatkowo chronią one skórę przed czynnikami zewnętrznymi i są idealnym wyborem dla osób uczulonych na lateks. Rękawiczki lateksowe niebieskie to uniwersalny wybór, jeśli rękawiczki trzeba nosić w miejscu pracy, na przykład w szpitalu, zakładzie opieki zdrowotnej czy w prywatnych gabinetach lekarskich. Popielate rękawice nitrylowe z wyciągiem z owsa zapewniają dodatkowe nawilżenie dłoni i doskonałe wyczucie dotyku. Czarne rękawice idealnie dopasowują się do kształtu dłoni i są rekomendowane lekarzom, fryzjerom oraz tatuażystom. Ceny wszystkich jednorazowych rękawiczek nitrylowych w naszym sklepie oscylują między 60 a 70 zł za opakowanie.


Idź do sklepu