Rękawiczki jednorazowe - opinie

Aneta

Prowadzę salon kosmetyczny i zdecydowałam się na rękawiczki jednorazowe Różowa Stokrotka z madens.pl głównie ze względu na delikatny, różowy kolor. Korzystały z nich także dziewczyny, które ze mną pracują. Okazało się, że rękawiczki rzeczywiście mają bardzo ładny odcień i pasują do wyposażenia naszego salonu. Sprawdziły się podczas robienia klientce manicure, nie ześlizgiwały się z dłoni, były dosyć obcisłe (rozmiar S) i wygodnie mi mi się pracowało, nawet podczas używania dosyć klejących preparatów do paznokci.

Robert

Pomarańczowe rękawiczki jednorazowe zamówiłem do swojego gabinetu weterynaryjnego ze strony madens.pl i bardzo polecam, bo kilku innych opakowań też już próbowałem i nie byłem zadowolony - rękawiczki dobrze leżą, nie pękają nawet podczas prac z ostrymi narzędziami (może raz się zdarzyło przez drapiącego kota), zakładam je wiele razy dziennie i nie zauważyłem żadnych nieprzyjemnych odparzeń czy bolących miejsc po ich używaniu. Może wolałbym nie nosić ich przez cały dzień, ale do pracy przy zwierzakach nadają się bardzo dobrze.

Marzena

Jestem pielęgniarką w szpitalu i bardzo często korzystamy z rękawiczek jednorazowych, jednego dnia zużywamy kilka do kilkunastu opakowań. Ostatnio cały personel używał niebieskich rękawiczek nitrylowych z madens i sprawdziły się całkiem nieźle - łatwo było je założyć i zdjąć, przylegały do skóry, nie przemakały i nadawały się do przeprowadzania wszystkich czynności przy pacjentach. Jedyny minus to taki, że po jakimś czasie ręce zaczynały się trochę pocić, ale jak to w szpitalu zazwyczaj i tak jedną parę szybko po użyciu wymieniałyśmy na świeżą, więc nie był to aż taki problem.

Anna

Kierowałam się opiniami w internecie i rękawiczki jednorazowe Green Apple z madens póki co bardzo dobrze się sprawdzają w moim gabinecie medycyny estetycznej - pasują kolorem do odzieży ochronnej, którą nosi cały zespół, nie przemakają, a do tego są nitrylowe, a jako osoba uczulona na lateks, nie mogę nosić innych, bo albo wyskakują mi czerwone plamy na rękach albo nie przylegają zbyt dobrze do dłoni. Początkowo rozmiar M okazał się trochę za duży, ale kupiłam S i jest okej, polecam. Kolor nie jest może super, ale w klinice medycznej wygląda dobrze.
click over here nowfreeservice24

Olga

Cały czas szukałam rękawiczek nitrylowych, które nie wysuszają rąk i nie sprawiają, że po zdjęciu ma się wrażenie, jakby ręce w ogóle nie miały nic wspólnego z resztą ciała. Poczytałam trochę opinii i kupiłam na madens.pl rękawiczki jednorazowe z ekstraktem z owsa, które miały nawilżać dłonie i zostawiać je przyjemne w dotyku. Muszę przyznać, że to był dobry wybór - swego czasu bardzo często musiałam nosić rękawiczki i te z owsem to fajna opcja, jeśli ktoś ma uczulenie albo często ma podrażnienia, jak w moim przypadku.